SOHBET HAZANKAMERALI SOHBET VE GÖRÜNTÜLÜ sohbet ’e yeniden bakış anlayışıyla kurulan www.sohbethazan.com olarak Hizmetinize girmiştir.İlk temel önceliğimiz saygı sevgi ve dostluk.Sohbethazan olarak insanların fikirlerine görüşlerine din dil ayrımı etmeden insan olabilme ve insana saygı saygınında sevgiye dönüşeceği ve gerçek dostlukların olabileceği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Kameralı sohbet sitemizde sesli ve görüntülü konuşma ayrıcalığı sohbethazan.com’da bulabilirsiniz. Gerçekten bu sitede o kadar çok kişi güçlü dostluklar ve güçlü aşklar kazandı ki site yöneticileri olarak bizler bizzat bu durumlara şahit olduk ve oldukça da mutlu olduk. Çünkü birilerine mutluluk yaşatmak bizlerin de mutlu olacağına işarettir yani sizler ne kadar çok mutlu olursanız bizler vesile olduğumuz için aynı mutluluğu bizlerde yaşamaktayız.Günümüzde sevdiklerimiz kısmında çok güzel anılarımız olmaktadır ve sizlerde bu anılarınızı çoğaltmak adına yeni dostluklar kazanmak adına sitemizde sohbethazan.com’a giriş yaparak muhteşem bir duygu yaşayabilirsiniz. Sohbet etmek insanları rahatlatmak ve bu birçok Psikologlar tarafından da onaylanmıştır. Sitemizde 7/24 Müzik Dinle 'me imkanı da bulabilirsiniz.Birbirinden kaliteli yayıncılarımızla güçlü ekibimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz.Artık hemen hemen bütün radyolar reklamlar ve tanıtım programlarını müzikten yayınından daha fazla yer verir hale geldiler. Bu durum da müziğin önüne geçen reklamlar radyo dinleyicisini radyolardan soğutur hale getirmiştir. İnternet üzerinde radyo dinleyicisi reklamsız radyolar arama yoluna gitmiştir.Sohbethazan reklam yapmayan sadece müzik yayınlayan ve istekleriniz doğrultusunda radyodur kolayca gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz.
                            Selo sohbet
Selo sohbet geçmişten günümüze kadar yaklaşık 10 yıldır selo sohbet sizlerle.Selo sohbet flash chat tabanlı bir sistemdir.
Kötü yönetime artık son!10 yıl insanların haklarına kişiliğine huzuruna kendi amelleri çıkarları uğruna yalanla iftirayla selo sohbet yöneticilerine artık dur demelisiniz.Koyunlara bile çobanlık yapamayan birisi yönetici olması hiç kuskusuz düşünülemez zaten. 
                                              ACİZLERİN SİTESİ SELO SOHBET 
Neden mı kendisine emek veren insanları ezdiren zorbalığa boyun egen kendi amacı çıkarları uğruna sesiz kalan selo sohbet yöneticileri bu terimi layıkıyla haketmislerdir.
Unutulmamalıdır ki dünyada kötülerden çok iyiler vardır onlara sesiz kalkmak onlara taviz vermek degilmidir.Kendi çıkarları uğruna sesiz kalmakda aynı şey degilmidir?
Hz. MUHAMMED. S.A.V efendimizin söylediği gibi “Yalan, insanın yüzünü kara eder” yüzleri her ne kadar kararmış olsalar da selo sohbet yöneticilerine söylenecek tüm sözler anlamsızdır.
Bu Makalemizi yazmamızın amacı selo sohbet üyelerinin mağduriyetini gördüğümüz için başka kimseye haksızlık yapılmaması adına bilgi niteliğindedir.

sohbethazan

leave a comment