SOHBET HAZAN KAMERALI SOHBET VE GÖRÜNTÜLÜ sohbet ’e yeniden bakış anlayışıyla kurulan www.sohbethazan.com olarak Hizmetinize girmiştir.İlk temel önceliğimiz saygı sevgi ve dostluk.Sohbethazan olarak insanların fikirlerine görüşlerine din dil ayrımı etmeden insan olabilme ve insana saygı saygınında sevgiye dönüşeceği ve gerçek dostlukların olabileceği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Kameralı sohbet sitemizde sesli ve görüntülü konuşma ayrıcalığı sohbethazan.com’da bulabilirsiniz. Gerçekten bu sitede o kadar çok kişi güçlü dostluklar ve güçlü aşklar kazandı ki site yöneticileri olarak bizler bizzat bu durumlara şahit olduk ve oldukça da mutlu olduk. Çünkü birilerine mutluluk yaşatmak bizlerin de mutlu olacağına işarettir yani sizler ne kadar çok mutlu olursanız bizler vesile olduğumuz için aynı mutluluğu bizlerde yaşamaktayız.Günümüzde sevdiklerimiz kısmında çok güzel anılarımız olmaktadır ve sizlerde bu anılarınızı çoğaltmak adına yeni dostluklar kazanmak adına sitemizde sohbethazan.com’a giriş yaparak muhteşem bir duygu yaşayabilirsiniz. Sohbet etmek insanları rahatlatmak ve bu birçok Psikologlar tarafından da onaylanmıştır. Sitemizde 7/24 Müzik Dinle 'me imkanı da bulabilirsiniz.Birbirinden kaliteli yayıncılarımızla güçlü ekibimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz.Artık hemen hemen bütün radyolar reklamlar ve tanıtım programlarını müzikten yayınından daha fazla yer verir hale geldiler. Bu durum da müziğin önüne geçen reklamlar radyo dinleyicisini radyolardan soğutur hale getirmiştir. İnternet üzerinde radyo dinleyicisi reklamsız radyolar arama yoluna gitmiştir.Sohbethazan reklam yapmayan sadece müzik yayınlayan ve istekleriniz doğrultusunda radyodur kolayca gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz. < SOHBETHAZAN>

Canlı Görüntülü Chat bir diğer adı canlı etmek öz güveninizi, arkadaş çevrenizi bir hayli olumlu etkiler.İnsanlar dışarıda sohbet etmeyi ihtiyaç duyduğu gibi eve geldiklerinde de sakin bir kafayla hayatlarına daha renk katmak için görüntülü sohbet arayaşında kendini bulur.

Görüntülü sohbet yüz yüze ve doğal etkileşim sürecidir. Böylelikle birey hakkında kesin ve doğru bilgiyi edinir.Görüntülü sohbette bireyin söylediklerine ve beden diline bakarak söylemedikleri veya gerisinde yatan duygu ve düşüncelerini anlayabiliriz.
Okuma,yazma bilmeyenler için ise görüşme tekniğinde olanak sağlayabilir.Hem dışarı hayatımızda hem ile çevremiz çoğalmakta,yanınızda olacak kişi sayısı oldukça artmaktadır.Şunu bilmeliyiz ki insani insan yapan en önemli etkenlerden biri birbirlerini görerek konuşmaktır. Konuşmak,çağlar boyunca insanların diğer insanlarla ilişkilerini düzenlemede en önemli iletişim aracı olmuştur.Hiçbir teknolojik gelişme,yenilik konuşmanın insanlar için değerini azaltmamıştır.
İnsan,kültürel veya mesleki birikim bakımından kendini ne denli geliştirmiş olsun düşünerek,doğru bir anlatımla güzel bir biçimde kendini ifade edemiyorsa bu birikimi yeterince kullanmıyor demektir.
Doğru ve güzel bir o kadarda görüntülü ortamda kendini rahat ve güvende hisseder.Biz nasıl olursak olalım merdivenlerden daha hızlı çıkabilmek için hem dışarıda hemde sanalda görüşmeye ihtiyaç vardır.Siz de sohbethazan’a gelin sizi rahat ve arzulu bir şekilde karşılayalım.

sohbethazan