Canlı Görüntülü Chat,Sohbet

Canlı Görüntülü

bir diğer adı sohbet etmek öz güveninizi, arkadaş çevrenizi bir hayli olumlu etkiler.İnsanlar dışarıda sohbet etmeyi ihtiyaç duyduğu gibi eve geldiklerinde de sakin bir kafayla hayatlarına daha renk katmak için görüntülü sohbet arayaşında kendini bulur.

Görüntülü sohbet yüz yüze ve doğal etkileşim sürecidir. Böylelikle birey hakkında kesin ve doğru bilgiyi edinir.Görüntülü sohbette bireyin söylediklerine ve beden diline bakarak söylemedikleri veya gerisinde yatan duygu ve düşüncelerini anlayabiliriz.
Okuma,yazma bilmeyenler için ise görüşme tekniğinde olanak sağlayabilir.Hem dışarı hayatımızda hem sosyal ortamda görüşme ile çevremiz çoğalmakta,yanınızda olacak kişi sayısı oldukça artmaktadır.Şunu bilmeliyiz ki insani insan yapan en önemli etkenlerden biri birbirlerini görerek konuşmaktır. Konuşmak,çağlar boyunca insanların diğer insanlarla ilişkilerini düzenlemede en önemli iletişim aracı olmuştur.Hiçbir teknolojik gelişme,yenilik konuşmanın insanlar için değerini azaltmamıştır.
İnsan,kültürel veya mesleki birikim bakımından kendini ne denli geliştirmiş olsun düşünerek,doğru bir anlatımla güzel bir biçimde kendini ifade edemiyorsa bu birikimi yeterince kullanmıyor demektir.
Doğru ve güzel bir o kadarda görüntülü ortamda kendini rahat ve güvende hisseder.Biz nasıl olursak olalım merdivenlerden daha hızlı çıkabilmek için hem dışarıda hemde sanalda görüşmeye ihtiyaç vardır.Siz de sohbethazan’a gelin sizi rahat ve arzulu bir şekilde karşılayalım.