SOHBET HAZAN KAMERALI SOHBET VE GÖRÜNTÜLÜ sohbet ’e yeniden bakış anlayışıyla kurulan www.sohbethazan.com olarak Hizmetinize girmiştir.İlk temel önceliğimiz saygı sevgi ve dostluk.Sohbethazan olarak insanların fikirlerine görüşlerine din dil ayrımı etmeden insan olabilme ve insana saygı saygınında sevgiye dönüşeceği ve gerçek dostlukların olabileceği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Kameralı sohbet sitemizde sesli ve görüntülü konuşma ayrıcalığı sohbethazan.com’da bulabilirsiniz. Gerçekten bu sitede o kadar çok kişi güçlü dostluklar ve güçlü aşklar kazandı ki site yöneticileri olarak bizler bizzat bu durumlara şahit olduk ve oldukça da mutlu olduk. Çünkü birilerine mutluluk yaşatmak bizlerin de mutlu olacağına işarettir yani sizler ne kadar çok mutlu olursanız bizler vesile olduğumuz için aynı mutluluğu bizlerde yaşamaktayız.Günümüzde sevdiklerimiz kısmında çok güzel anılarımız olmaktadır ve sizlerde bu anılarınızı çoğaltmak adına yeni dostluklar kazanmak adına sitemizde sohbethazan.com’a giriş yaparak muhteşem bir duygu yaşayabilirsiniz. Sohbet etmek insanları rahatlatmak ve bu birçok Psikologlar tarafından da onaylanmıştır. Sitemizde 7/24 Müzik Dinle 'me imkanı da bulabilirsiniz.Birbirinden kaliteli yayıncılarımızla güçlü ekibimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz.Artık hemen hemen bütün radyolar reklamlar ve tanıtım programlarını müzikten yayınından daha fazla yer verir hale geldiler. Bu durum da müziğin önüne geçen reklamlar radyo dinleyicisini radyolardan soğutur hale getirmiştir. İnternet üzerinde radyo dinleyicisi reklamsız radyolar arama yoluna gitmiştir.Sohbethazan reklam yapmayan sadece müzik yayınlayan ve istekleriniz doğrultusunda radyodur kolayca gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz. < SOHBETHAZAN>

Goruntulu Chat

Goruntulu Chat

Goruntulu Chat için yorumlar kapalı

Merhaba Goruntulu Chat severler bugünkü konumda sizlere gerek İnternet ortamından gerek yaygınlaşmış görüntülü chat siteleriyle ilgili biraz geçmişten biraz çağımız teknolojisinden bahsederek bir makale yazmaya çalışacağım elimden geldiğince. İnternet’in yaygınlaşmasıyla birlikte iyi yada kötü yönde kullanım tabi ki kişilere kalmıştır ayrıca bu bizlere sunulmuş eşi benzeri bulunmaz bir nimettir bu nimetten faydalanma tercihi de sizlere kalmıştır.

Şöyle dönüp eskiye doğru bakarsak bir çok iletişim araçları vardı en eskilerden biri olan mektuplaşma, telgraf vs gibi şeyler o zamanın iletişim araçları da bunlardı şimdiye bakarsak eskinin zorluğunu şöyle tanımlayabilirim sizlere kolayca teknolojinin gelişmesi yanı sıra bu zorluklarında aşılıp çok basit bir şekilde iletişim sağlayabilmekteyiz istediğimiz kişilerle düşünsenize bir cevap için günler belkide aylarca beklememize gerek yok mektuplaşma döneminde olduğu gibi.

Şimdi bir çoğumuzun elinde dokun matik telefonlar anında istediğimiz işlemi yapabiliyoruz anında istediğimiz kişiye ulaşabiliyoruz ister görüntülü ister sesli sohbet edebiliyoruz gözümüzü açar açmaz bir çoğumuzun eli telefona gider acaba bir mesaj geldi mi yada bir bildirim var mı diye kısacası hayatımızın bir parçası haline geldi.

İnternet ortamında aynı şekilde hayatımıza girdiğinden bu yana haberleşme ve arkadaşlarımıza ulaşım daha kolay bir hale geldi bunun yanı sıra akla gelebilecek bir çok şey daha bizlere sunuyor düşünsenize zaman farkı yok saat farkı yok sevdiklerimiz dünyanın öbür ucunda da olsa bir tıkla ulaşabiliyoruz bir tuşla anında kamera isteği yollayarak birebir yüz yüze Kameralı canlı sohbet edebiliyoruz bu kadar kolaylıkların yanı sıra bir çok sosyal paylaşım sitesi olmasıyla birlikte Kameralı Sesli Chat siteleri kurulmakta fakat bunların bir çoğuda ücretsiz sohbet ortamı sunmamakta bizlere.

Üyeliksiz ücretsiz Görüntülü Sohbet platformu adı altında oluşturulan bir çok yerde denildiğinin aksine üyelik bile parayla olmasında bizim için eksi yönlerinden birisi ücretsiz diye giriyorsun üye olacaksın ona bile yok vip alın yok efendim kredi yatırın gibi saçma sapan bir nevi para tuzağı siteler çoğunlukta tabiki.

Görüntülü Chat siteleri

siteleri’nin de çoğalmasıyla insanların yeni arkadaşlıklar arayışını bu yönde yoğunlaştırmış olduğunu görüyoruz fakat bu arayışlar çoğu zaman hüsranla bitmekte olduğunuda görüyoruz çünkü bir çok kişi girdikleri ortamlardan memnun olamıyor kullanıcılarını memnun edemedikleri içinde güzel bir sohbet ortamı sunamadıklarından dolayı çöküşe doğru gitmekte çoğu Sohbet siteleri kapanmakta.

Görüntülü Sohbet Odaları

adıyla bilinende bir çok ortam vardır bunların bir çoğu yine aynı şekilde Odaları adıyla makaleler yayınlamakta ama tabi ki sadece lafta kalmakta sadece iki nokta bir parantez den oluşan tamamen samimiyetsiz kalitesiz seviyesiz sohbetlerden kaçının gerçek sohbetin ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız gerçekten kanlı canlı insanlarla tamamen yüz yüze samimi bir şekilde sohbetin tadını çıkarmak istiyorsanız bizlere bu imkanı sunan SohbetHazan ailesini tereddütsüz sizlere tavsiye ederim ister mobil olarak sitemize giriş yapabilir dilediğinizce tadını çıkara çıkara sohbetin keyfine varabilirsiniz isterseniz bilgisayarınızdan giriş yapıp kolayca yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. tercih sizin arkadaşlar…

denildiğinde şu zamanda akla gelen ilk isimlerden birisi olan Sohbethazan.com bir çok rakiplerinin aksine hala ilk günkü gibi ilerlemekte rakiplerinin inişlerinin çıkışlarının tam tersi olarak kararlılıkla zirvede olma yolunda ilerlemeye devam etmekte.

platformunda hemen hemen en üst sıralarda yer almakta olan sohbethazan gerek kalitesiyle gerek sohbetiyle kullanıcılarına en güzel sohbet imkanını sunan mekanlardan birisidir.

Üyeliksiz Ücretsiz Sohbet‘in ayrıcalığını sohbethazan.com da yaşayabilirsiniz.

İster Görüntülü sohbet isterseniz Sesli sohbet edin her anlamda yaptığınız sohbetin kalitesine keyfine varacağınız bir Görüntülü Chat ortamıdır bir çok ülkeden katılan arkadaşlarla yeni yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olan sizlere Üyeliksiz Ücretsiz Görüntülü Sohbet’in ayrıcalığını yaşatacak olan tek yerdir.Son zamanlar da gerek kullanıcılarımızdan gerekse misafirlerimizden hep aynı sözü duyuyoruz En İyi (sohbethazan) son olarak paylaşmak istedim tüm bu güzellikleri yaşamak ve yaşatmak için herkesi sohbet platformumuza bekliyoruz.

sohbethazan