SOHBET HAZAN KAMERALI SOHBET VE GÖRÜNTÜLÜ sohbet ’e yeniden bakış anlayışıyla kurulan www.sohbethazan.com olarak Hizmetinize girmiştir.İlk temel önceliğimiz saygı sevgi ve dostluk.Sohbethazan olarak insanların fikirlerine görüşlerine din dil ayrımı etmeden insan olabilme ve insana saygı saygınında sevgiye dönüşeceği ve gerçek dostlukların olabileceği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Kameralı sohbet sitemizde sesli ve görüntülü konuşma ayrıcalığı sohbethazan.com’da bulabilirsiniz. Gerçekten bu sitede o kadar çok kişi güçlü dostluklar ve güçlü aşklar kazandı ki site yöneticileri olarak bizler bizzat bu durumlara şahit olduk ve oldukça da mutlu olduk. Çünkü birilerine mutluluk yaşatmak bizlerin de mutlu olacağına işarettir yani sizler ne kadar çok mutlu olursanız bizler vesile olduğumuz için aynı mutluluğu bizlerde yaşamaktayız.Günümüzde sevdiklerimiz kısmında çok güzel anılarımız olmaktadır ve sizlerde bu anılarınızı çoğaltmak adına yeni dostluklar kazanmak adına sitemizde sohbethazan.com’a giriş yaparak muhteşem bir duygu yaşayabilirsiniz. Sohbet etmek insanları rahatlatmak ve bu birçok Psikologlar tarafından da onaylanmıştır. Sitemizde 7/24 Müzik Dinle 'me imkanı da bulabilirsiniz.Birbirinden kaliteli yayıncılarımızla güçlü ekibimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz.Artık hemen hemen bütün radyolar reklamlar ve tanıtım programlarını müzikten yayınından daha fazla yer verir hale geldiler. Bu durum da müziğin önüne geçen reklamlar radyo dinleyicisini radyolardan soğutur hale getirmiştir. İnternet üzerinde radyo dinleyicisi reklamsız radyolar arama yoluna gitmiştir.Sohbethazan reklam yapmayan sadece müzik yayınlayan ve istekleriniz doğrultusunda radyodur kolayca gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz. < SOHBETHAZAN>

 İzmir

İzmir Arkadaşlık sitelerinin en iyisi İzmir Arkdaşlık sitesi Sohbethazan sizin için tasarlanmış en eğlenceli sosyalleşme tanışma platformudur.İzmir Arkadaşlık sitesi kişileri birleştiriyor ve bu kişilerin tanışmalarını sağlıyor.

İzmir tarihi yer bakımından oldukça zengin bir yerdir. Kültürel, gezilecek bir çok tarihi yeri mümkün ve Tatil amaçlı gidilecek bir çok yerini sohbethazan.com rehberliği sayesine öğrenmenizi de uygun görmekteyim.

Hem etmenizi hem de rahat rahat tatil yapabilmenizi , o İzmir havasını içinize çekmeyi ve bir o kadar da aile sıcaklığı içinde bulunan arkadaşlık kurmak istiyorsanız Birinci kordonda   eşliğinde oturmanızı talep ederim. Ankara ve İzmir Türkiye’nin can damarı olması gerekirken orada ki bazı semtleri İran’ı aratmayacak cinsten olduğunu da bilmekteyiz. İşte İzmir bu konuda çok şanslı bir yer olduğunu düşünüyorum bir yerde. İzmir de bulunun insanların en önemlisi de Karşıyaka da yaşayan insanların sohbetleri, misafir perverligi oldukça güzeldir.

Sizin hem yeni yerler keşfetmeniz hem de Sohbethazan’da İzmirli arkadaşlarımızla sohbet kurup, arkadaşlıklar kurmanız bizi oldukça sevindirir. Hele ki Karşıyaka çarşısı en güzel çarşılardan biridir gitmenizi tavsiye ederim. İzmir denilince akla gelen ilk şey fuardır.

Bu kadar güzel bir şehirde elbette ki kızları da güzeldir. Tatile çıkmak isterseniz size tek önereceğim yer İzmir olduğunu söyleyebilirim. Havası, suyu, sohbet hazanla dostluğu, sıcaklığı her konudan iyi olan bir yerimizdir İzmir. Sizi mutlu etmek Tatilinizi en güzel şekilde yaşamanız için, her zaman hizmetiniz’de olduğumuzu bilmenizi isterim.

Sevgili Cansu ya yazmış olduğu izmir arkadaşlık sitesi ve izmiri anlatan makelesinden dolayı sohbet platformumuz teşekkür ederiz.

sohbethazan