Konya Sohbet

Konya Burda

Konya Burda! Konya sohbet, Konya , Konya Görüntülü sohbet, Konya Sesli sohbet, Konya , sohbet adına aradığınız herşeyi tek bir platformda topladık.

Tamamen ücretsiz sohbet imkanı sağlıyoruz.Bulunduğunuz her yerden sohbet keyfi sizleri bekliyor.Reel hayatımızda karşımızdaki kişilerin yüz ifadeleri ve tebessümlerini mimiklerini ne denli tavır içerisinde olmasına bağlı olarak o şekilde duygularımızı ifade ederiz.
Kısacası gerçek sıcak samimi sohbet edebilmeniz için Kameralı Görüntülü sesli sohbet‘le olur teknolojinin getirdiği imkanlarla bugünümüze uygun şekilde sizler için tasarladık.Mobil sohbet keyfini sohbethazan sohbet platformunda denemelisiniz!
Konya denince ilk başta huzur ve maneviyat gelir.İnsan oğlunun dünyaya bıraktığı tek serveti yaptığı davranışları aldığı hayır duası ve bizlere bıraktığı insan olabilme davranışlarında yol göstermesidir.Tüm dünyaya islamiyet’i en güzel yaşayan seven ve bizlere sevdiren alimleriyle dolu eşsiz bir şehrimizdir.
Hz mevlana celaleddin rumi,Şems-i tebrizi.Şey sadrettin konevi daha nicelerii…
Gecmişize ve geleceğimizi ışık tutan Tüm dünyaya gerçek aşkı maneviyatı en güzel şekilde anlatmışlardır.
“Mevlânâ’nın varlığı, O’nu okumak, O’nu düşünmek insana bir ömür boyu mutluluk verebilir. İnsan Mevlânâ’yı okuduğu, düşündüğü, önerilerini uyguladığı oranda büyür, arınır, temiz­lenir, yücelir, güzelleşir.”
Huzuru dostluğu arkadaşlığı sohbethazan kameralı sohbet ailemize sizleride bekleriz.