Seviyeli Sohbet

                       

Merhaba arkadaşlar ben aybüke sizlere bugün konu başlıklı düşüncelerimi anlatmak istiyorum. nedir? insanların kendini bilmesidir kendini sevmesi ve saygı duyması kendini seven bir kişi iletişim kurduğu konuştuğu ettiği kişi yada kişilere seviyeli konuşur ve bunun adına da denir.

Peki ya nedir?

arapca bir kelime olup arkadaşlık ,yarenlik anlamındadır.
İnsana bir şeyler verebilen ve bazı şeyleride alıp götüren sohbettir . sanat yapmaktan farksızdır,sohbet sitelerinde herkes sanatını icra eder. Karşınızdaki kişiyi sözlerinizle etkiler gönül kapılarını aralarsınız .. Kelimeler artık sizin kılavuzunuzdur . Öyle arkadaşlıklar dostluklar kurulur ki siteden siteye ziyarete gidersiniz.
Böyle kalabalık sitelerde sanatını kötü icra edenlerde olmuyor değil.
Son zamanlarda öyle edep bilmez ,adap bilmez insanlar, gördüm ki haya sıyrılmış inmiş, yüzsüzlük ki her yerde ne yüzleri örtermiş meğer o incecik perde.Onlara da kötü söz sahibine aittir diyerek mevlanın bir sözüyle bitiriyorum ..”muhabbet ve merhamet insanlığın ,hiddet ve şiddet hayvanlığın sıfatıdır.Benimde yönetici olduğum Türkiye’nin  en iyi sohbet sitesi olmamızın sebebi en güvenilir sohbet ortamını sizlere sağlamış olduğumuzdandır.Kaliteli ortamı bizim işimiz mobil sohbet odalari mobil arayüz ile bedava sohbet yapın Sohbethazan sohbet platformu ile chat arkadaş bulun.