Seviyeli Sohbet

                        Seviyeli

Merhaba arkadaşlar ben aybüke sizlere bugün seviyeli sohbet konu başlıklı düşüncelerimi anlatmak istiyorum.Seviyeli Sohbet nedir? Seviyeli sohbet insanların kendini bilmesidir kendini sevmesi ve saygı duyması kendini seven bir kişi iletişim kurduğu konuştuğu sohbet ettiği kişi yada kişilere seviyeli konuşur ve bunun adına da seviyeli sohbet denir.

Peki ya

Sohbet arapca bir kelime olup ,yarenlik anlamındadır.
İnsana bir şeyler verebilen ve bazı şeyleride alıp götüren sohbettir . Sohbet etmek sanat yapmaktan farksızdır,nde herkes sanatını icra eder. Karşınızdaki kişiyi sözlerinizle etkiler gönül kapılarını aralarsınız .. Kelimeler artık sizin kılavuzunuzdur . Öyle arkadaşlıklar dostluklar kurulur ki siteden siteye ziyarete gidersiniz.
Böyle kalabalık sitelerde sanatını kötü icra edenlerde olmuyor değil.
Son zamanlarda öyle edep bilmez ,adap bilmez insanlar, gördüm ki haya sıyrılmış inmiş, yüzsüzlük ki her yerde ne yüzleri örtermiş meğer o incecik perde.Onlara da kötü söz sahibine aittir diyerek mevlanın bir sözüyle bitiriyorum ..”muhabbet ve merhamet insanlığın ,hiddet ve şiddet hayvanlığın sıfatıdır.Benimde yönetici olduğum Türkiye’nin  olmamızın sebebi en güvenilir sohbet ortamını sizlere sağlamış olduğumuzdandır.Kaliteli Seviyeli sohbet ortamı bizim işimiz mobil sohbet odalari mobil arayüz ile yapın Sohbethazan sohbet platformu ile arkadaş bulun.