SOHBET HAZAN KAMERALI SOHBET VE GÖRÜNTÜLÜ sohbet ’e yeniden bakış anlayışıyla kurulan www.sohbethazan.com olarak Hizmetinize girmiştir.İlk temel önceliğimiz saygı sevgi ve dostluk.Sohbethazan olarak insanların fikirlerine görüşlerine din dil ayrımı etmeden insan olabilme ve insana saygı saygınında sevgiye dönüşeceği ve gerçek dostlukların olabileceği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Kameralı sohbet sitemizde sesli ve görüntülü konuşma ayrıcalığı sohbethazan.com’da bulabilirsiniz. Gerçekten bu sitede o kadar çok kişi güçlü dostluklar ve güçlü aşklar kazandı ki site yöneticileri olarak bizler bizzat bu durumlara şahit olduk ve oldukça da mutlu olduk. Çünkü birilerine mutluluk yaşatmak bizlerin de mutlu olacağına işarettir yani sizler ne kadar çok mutlu olursanız bizler vesile olduğumuz için aynı mutluluğu bizlerde yaşamaktayız.Günümüzde sevdiklerimiz kısmında çok güzel anılarımız olmaktadır ve sizlerde bu anılarınızı çoğaltmak adına yeni dostluklar kazanmak adına sitemizde sohbethazan.com’a giriş yaparak muhteşem bir duygu yaşayabilirsiniz. Sohbet etmek insanları rahatlatmak ve bu birçok Psikologlar tarafından da onaylanmıştır. Sitemizde 7/24 Müzik Dinle 'me imkanı da bulabilirsiniz.Birbirinden kaliteli yayıncılarımızla güçlü ekibimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz.Artık hemen hemen bütün radyolar reklamlar ve tanıtım programlarını müzikten yayınından daha fazla yer verir hale geldiler. Bu durum da müziğin önüne geçen reklamlar radyo dinleyicisini radyolardan soğutur hale getirmiştir. İnternet üzerinde radyo dinleyicisi reklamsız radyolar arama yoluna gitmiştir.Sohbethazan reklam yapmayan sadece müzik yayınlayan ve istekleriniz doğrultusunda radyodur kolayca gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz. < SOHBETHAZAN>

                        Seviyeli

Merhaba arkadaşlar ben aybüke sizlere bugün seviyeli sohbet konu başlıklı düşüncelerimi anlatmak istiyorum.Seviyeli Sohbet nedir? Seviyeli sohbet insanların kendini bilmesidir kendini sevmesi ve saygı duyması kendini seven bir kişi iletişim kurduğu konuştuğu sohbet ettiği kişi yada kişilere seviyeli konuşur ve bunun adına da seviyeli sohbet denir.

Peki ya

Sohbet arapca bir kelime olup ,yarenlik anlamındadır.
İnsana bir şeyler verebilen ve bazı şeyleride alıp götüren sohbettir . Sohbet etmek sanat yapmaktan farksızdır,nde herkes sanatını icra eder. Karşınızdaki kişiyi sözlerinizle etkiler gönül kapılarını aralarsınız .. Kelimeler artık sizin kılavuzunuzdur . Öyle arkadaşlıklar dostluklar kurulur ki siteden siteye ziyarete gidersiniz.
Böyle kalabalık sitelerde sanatını kötü icra edenlerde olmuyor değil.
Son zamanlarda öyle edep bilmez ,adap bilmez insanlar, gördüm ki haya sıyrılmış inmiş, yüzsüzlük ki her yerde ne yüzleri örtermiş meğer o incecik perde.Onlara da kötü söz sahibine aittir diyerek mevlanın bir sözüyle bitiriyorum ..”muhabbet ve merhamet insanlığın ,hiddet ve şiddet hayvanlığın sıfatıdır.Benimde yönetici olduğum Türkiye’nin  olmamızın sebebi en güvenilir sohbet ortamını sizlere sağlamış olduğumuzdandır.Kaliteli Seviyeli sohbet ortamı bizim işimiz mobil sohbet odalari mobil arayüz ile yapın Sohbethazan sohbet platformu ile arkadaş bulun.

sohbethazan