Sohbet

                               

Sohbet vardır seni senden götürür, sohbet vardır seni hayattan soğutur .. yunus emre nin dediği gibi “erenlerin sohbeti artırır muhabbeti ,cahilleri sohbetten her dem atasım gelir.

Modern çağın getirdiği en büyük yeniliği internet . Her evde ,her telefonda internet var . Çağın getirdiği nimetlerden faydalanırken ,toplumdan uzaklaşıp asosyal bir topluma doğru yol alıyoruz.

Bu yokluğu gidermek için arkadaş siteleri açılmış sağlanmıştır.. Bu akımın en başarılı sohbet sitelerinden biri olan sohbet hazan ailesini tebrik ederim.Seviyeli kaliteli insanların bulunduğu bir ortam.

Bir sıcak merhaba , belki ileride güzel bir dostluğun arkadaşlığın,belkide bir aşkın başlangıcı olabilir bu da sohbetler sağlanır Kırık kalpler durağı ,bazen bir dost sıcaklığı,bazen bir arkadaş, bazen çok cana yakın bazende çok ürkütücü.

Sohbet hazan Sohbet platformumuzun yöneticilerinden sevgili aybüke ye sohbet  konu başlıklı  yazmış olduğu makalesinden dolayı teşekkür ederiz.Siz değerli arkadaşlarımıza  dostlarımıza sohbet ailemize iyi okurlar dileriz.