SOHBET HAZAN KAMERALI SOHBET VE GÖRÜNTÜLÜ sohbet ’e yeniden bakış anlayışıyla kurulan www.sohbethazan.com olarak Hizmetinize girmiştir.İlk temel önceliğimiz saygı sevgi ve dostluk.Sohbethazan olarak insanların fikirlerine görüşlerine din dil ayrımı etmeden insan olabilme ve insana saygı saygınında sevgiye dönüşeceği ve gerçek dostlukların olabileceği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Kameralı sohbet sitemizde sesli ve görüntülü konuşma ayrıcalığı sohbethazan.com’da bulabilirsiniz. Gerçekten bu sitede o kadar çok kişi güçlü dostluklar ve güçlü aşklar kazandı ki site yöneticileri olarak bizler bizzat bu durumlara şahit olduk ve oldukça da mutlu olduk. Çünkü birilerine mutluluk yaşatmak bizlerin de mutlu olacağına işarettir yani sizler ne kadar çok mutlu olursanız bizler vesile olduğumuz için aynı mutluluğu bizlerde yaşamaktayız.Günümüzde sevdiklerimiz kısmında çok güzel anılarımız olmaktadır ve sizlerde bu anılarınızı çoğaltmak adına yeni dostluklar kazanmak adına sitemizde sohbethazan.com’a giriş yaparak muhteşem bir duygu yaşayabilirsiniz. Sohbet etmek insanları rahatlatmak ve bu birçok Psikologlar tarafından da onaylanmıştır. Sitemizde 7/24 Müzik Dinle 'me imkanı da bulabilirsiniz.Birbirinden kaliteli yayıncılarımızla güçlü ekibimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz.Artık hemen hemen bütün radyolar reklamlar ve tanıtım programlarını müzikten yayınından daha fazla yer verir hale geldiler. Bu durum da müziğin önüne geçen reklamlar radyo dinleyicisini radyolardan soğutur hale getirmiştir. İnternet üzerinde radyo dinleyicisi reklamsız radyolar arama yoluna gitmiştir.Sohbethazan reklam yapmayan sadece müzik yayınlayan ve istekleriniz doğrultusunda radyodur kolayca gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz. < SOHBETHAZAN>

ŞANLI URFA SOHBET
Şanlı urfa ve Tüm Güney doğu bölgesini aynı sohbet ortamın da buluşturuyoruz. sohbet adına aradığınız tüm özelliklerle ,,,, adına platformumuz doğu ve güneydoğu bölgesinden arkadaşlık kurma tanışma imkanı sunuyor.Sohbet Hazan Sitemizin Dürüst Efendi Ahlaklı ve İyimser İnsanlarla Dopdolu Bir Sohbet Ortamı Paylaşmaktayiz.

Sohbet ve Radyo Bir Arada En Güzel Saatlerde Birbirimizle iyi Vakitler Gecirrmekteyiz.Hergün Yeni insanlarla Muhabbet Kurmaktayız.Yeni İnsanlarla Arkadaş Olmaktayız. www.sohbethazan.com Sayfamız Kameralı Görüntülü Sesli Sohbetin Vazgeçilmezidir.Şanlı urfa’mızı tanıyalım içinde yaşadığımız bu muhteşem Şehri sizlere anlatmak isterim.
Şanlıurfa’nın Merak Edilen Rivayete Göre Kısacası (Peygamberler Şehri ) Denilmektedir.
Dünyanın bir çok Yerden Urfa’nın Dergah ,Balıklı göl,Urfa Kalesi,Eyyup Peygamber Yerlerini Ziyaret Edilmekte Olan Turistik Türk Yabancı Geliyor.

Urfalıyam Ezelden Gönlüm Geçmez SohbetHazan’dan !
Şanlıurfanın;
Meşhur Yemeği: Çiğ Köftedir.
Meşhur Tatlısı : Bol Fıstıklı Ve peynirli Künefedir
Meşhur Kahvesi : Mıra Denilir.
Meşhur Gıdası : Acı Biber
Efendim Ne Demiş:Tek Kelime ile Anlat Urfayı?
Urfamı Çok Seviyorum.Urfanin Aci İsotu Hiç bitmez.Her zaman Kebap ve yemeklerimde Acı biber Bulundururum…
‘Peygamberler şehri’ olarak nitelendirilen Şanlı urfa da Hazreti İbrahim’in doğup büyüdüğü ve dönemin hükümdarı Nemrut tarafından ateşe atıldığı yer olarak rivayet edilen tarihi Balıklı göl, sonbahar mevsiminde adeta ziyaretçilerine görsel şölen sunuyor. Dünyanın “en büyük doğal akvaryumu” olmanın yanı sıra önemli inanç merkezlerinden biri konumundaki Balıklı göl, her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.
Hergün Binlerce Turistin Balıklı gölde Balıklara Yem Atar .Fotograflar Çekilir.Tarihin En Güzel Yeridir.
Sohbethazan sohbet platformumuz Sevgili kıvanç’a yazmış olduğu makalesi adına teşekkür ederiz..

sohbethazan