Urfa Sohbet Odaları,Urfa Sohbet Siteleri

Urfa Sohbet

ŞANLI URFA SOHBET
Şanlı urfa ve Tüm Güney doğu bölgesini aynı sohbet ortamın da buluşturuyoruz.Urfa sohbet adına aradığınız tüm özelliklerle urfa ,urfa ,urfa görüntülü sohbet,urfa ,urfa adına platformumuz doğu ve güneydoğu bölgesinden arkadaşlık kurma tanışma imkanı sunuyor.Sohbet Hazan Sitemizin Dürüst Efendi Ahlaklı ve İyimser İnsanlarla Dopdolu Bir Sohbet Ortamı Paylaşmaktayiz.

Sohbet ve Radyo Bir Arada En Güzel Saatlerde Birbirimizle iyi Vakitler Gecirrmekteyiz.Hergün Yeni insanlarla Kurmaktayız.Yeni İnsanlarla Arkadaş Olmaktayız. Sayfamız Kameralı Görüntülü Sesli Sohbetin Vazgeçilmezidir.Şanlı urfa’mızı tanıyalım içinde yaşadığımız bu muhteşem Şehri sizlere anlatmak isterim.
Şanlıurfa’nın Merak Edilen Rivayete Göre Kısacası (Peygamberler Şehri ) Denilmektedir.
Dünyanın bir çok Yerden Urfa’nın Dergah ,Balıklı göl,Urfa Kalesi,Eyyup Peygamber Yerlerini Ziyaret Edilmekte Olan Turistik Türk Yabancı Geliyor.

Urfalıyam Ezelden Gönlüm Geçmez SohbetHazan’dan !
Şanlıurfanın;
Meşhur Yemeği: Çiğ Köftedir.
Meşhur Tatlısı : Bol Fıstıklı Ve peynirli Künefedir
Meşhur Kahvesi : Mıra Denilir.
Meşhur Gıdası : Acı Biber
Efendim Ne Demiş:Tek Kelime ile Anlat Urfayı?
Urfamı Çok Seviyorum.Urfanin Aci İsotu Hiç bitmez.Her zaman Kebap ve yemeklerimde Acı biber Bulundururum…
‘Peygamberler şehri’ olarak nitelendirilen Şanlı urfa da Hazreti İbrahim’in doğup büyüdüğü ve dönemin hükümdarı Nemrut tarafından ateşe atıldığı yer olarak rivayet edilen tarihi Balıklı göl, mevsiminde adeta ziyaretçilerine görsel şölen sunuyor. Dünyanın “en büyük doğal akvaryumu” olmanın yanı sıra önemli inanç merkezlerinden biri konumundaki Balıklı göl, her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.
Hergün Binlerce Turistin Balıklı gölde Balıklara Yem Atar .Fotograflar Çekilir.Tarihin En Güzel Yeridir.
Sohbethazan sohbet platformumuz Sevgili kıvanç’a yazmış olduğu makalesi adına teşekkür ederiz..